Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Team

Mateusz Kusznierewicz

Żeglarz, mistrz olimpijski oraz aktualny Mistrza Świata w klasie STAR. Aktualny Mistrz Europy w klasie 5.5. Zdobywca pierwszego w historii polskiego żeglarstwa medalu olimpijskiego. Kapitan polskiej reprezentacji na Żeglarski Mundial w 2022 r.

Reprezentant Polski na pięciu igrzyskach olimpijskich. Czterokrotny mistrz świata, wielokrotny mistrz Europy i mistrz Polski, a także zwycięzca prestiżowych regatach m.in. SSL Finals, Puchar Królowej Zofii, Bacardi Cup i Palma Vela. W 1999 r. otrzymał międzynarodową nagrodę „World Sailor of the Year”, zaś w 2004 r. został uhonorowany tytułem „Żeglarza Wszechczasów”.

W 2014 roku rozpoczął działalność w branży nowych technologii. Jest współautorem ZOOM.ME. Zaangażowany w rozwój Target10, Do Sport Now oraz Łożysk Kusznierewicza. Prowadzi szkolenia i wykłady motywacyjne, współpracuje z firmami wspierając promocje produktów i marek.

Złoty Medal Olimpijski – Atlanta 1996,
Brązowy Medal Olimpijski – Ateny 2004,
Mistrzostwo Świata (złoto): Ateny 1998, Weymouth 2000, Miami 2008, Porto Cervo – 2019
Mistrzostwo Europy (złoto): Palma de Mallorca 2000, La Rochelle 2004, Sanremo 2012, Sanremo 2020

Mateusz Ligocki

Jest najbardziej utytułowanym snowboarderem w historii Polski. Przeszedł do niej między innymi jako jeden z dwóch snowboarderów świata konkurencji snowboard cross, którzy uczestniczyli w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich aż czterokrotnie. Reprezentował Polskę podczas Igrzysk w Turynie (2006), Vancouver (2010), Soczi (2014) i w Pjongczangu (2018).

Na swym koncie ma kilkadziesiąt tytułów Mistrza Polski – blisko 30. Zdobywał również tytuły Międzynarodowego Mistrza Nowej Zelandii, Czech i Włoch. W zawodach rangi mistrzowskiej reprezentował nasz kraj na pięciu kontynentach. Stawał kilkanaście razy na podium snowboardowego Pucharu Europy, zwyciężając również klasyfikację generalną zawodów tej rangi. Siedmiokrotnie stawał na podium zawodów snowboardowego Pucharu Świata w tym dwa razy na najwyższym stopniu podium.

Trzykrotnie znalazł się wśród elity światowych snowboarderów rywalizując w legendarnych i najbardziej prestiżowych zawodach w świecie sportów ekstremalnych – Winter X Games w Aspen / Colorado USA.

Aktualny mistrz zawodów Brelok Banked Slalom – Czarny Groń marzec 2018. Od dziecka jeździł na nartach, grał w tenisa i uprawiał gimnastykę akrobatyczną. Na desce stanął późno. Jak na czterokrotnego olimpijczyka nawet bardzo późno. Od dziecka jeździł na nartach, ale w wieku 15 lat postanowił spróbować czegoś innego. Podobno to była miłość od pierwszego zjechania. Wspomina, że potrenował „tydzień, może dwa” i od razu wygrał zawody dla młodzików. Przy okazji wciągnął w snowboard całą rodzinę – braci i kuzynkę.

Mateusz Gradecki

Mateusz Gradecki to wielokrotny Mistrz Polski w golfie. Jest zawodowym golfistą grającym w lidze European Challenge Tour. Uczestnik wielu prestiżowych turniejów międzynarodowych. Zwycięzca zawodowych turniejów w Niemczech i Maroko z cyklu ligi międzynarodowej Pro Golf Tour.

Absolwent prestiżowej amerykańskiej uczelni East Tennessee State University. Prywatnie fan Realu Madryt, pasjonat piłki nożnej oraz snowboardu.