Rozmiary

Odzież damska

RozmiarXS (34)S (36)M (38)L (40)XL (42)
Wzrost (cm)150-156156-162162-168168-174174-180
Obwód klatki piersiowej (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obwód pasa (cm)58-6262-6666-7272-7676-80
Obwód bioder (cm)84-8888-9292-9898-102102-106
Długość rękawa (cm)72-7674-7877-8179-8381-85
Wewnętrzna długość nogawki spodni (cm)76-8078-8280-8482-8684-88
Obwód głowy (cm)5455565758

Odzież męska

RozmiarXSSMLXLXXLXXXL
Wzrost (cm)164-168168-172172-176176-180180-184184-188188-192
Obwód Klatki Piersiowej (cm)88-9292-9696-100100-104104-110110-116116-122
Obwód Pasa (cm)77-8080-8484-8888-9292-9898-107107-114
Obwód Bioder (cm)94-9898-102102-106106-110110-116116-122122-128
Długość rękawa (cm)78-8279-8381-8582-8684-8886-9088-92
Wewnętrzna Długość Nogawki Spodni (cm)74-7875-7977-8180-8482-8683-8784-88
Obwód Głowy (cm)56565757585960

Obuwie

Francuska wg PN-87-O-91010373839404142434445464748
Metryczna wg PN-87-O-910102424,5252626,5272828,5293030,531
Angielska wg PN-87-O-910104,555,577,5891010,5121213
Długość stopy (cm)2424,5252626,5272828,5293030,531

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.