Nerki turystyczne

Filter

Nerki turystyczne - saszetki na pas

W trakcie dłuższych wypraw, np. w góry, plecak to niezbędny element wyposażenia, ale podczas treningu na świeżym powietrzu lub zwykłego wyjścia na trekking czy zakupy wystarczy strój z kieszeniami.

Czytaj więcej

Atrakcyjną alternatywą może być również nerka turystyczna, idealna szczególnie w cieplejsze dni roku. Wystarczy umieścić w niej potrzebne przedmioty (dokumenty, pomadka, klucze etc.), a następnie zapiąć na biodrach. Posiadamy różne modele saszetek na pas, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiedni do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Modne nerki turystyczne

Oferowane nerki to starannie wykonane torebki outdoorowe, umożliwiające komfortowe transportowanie drobiazgów. Katalog marki obejmuje wersje nerek turystycznych w kilku rozmiarach, w atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Między innymi, dysponujemy wariantami płaskimi oraz bardziej pojemnymi. Z łatwością wybierze coś dla siebie pasjonat jazdy na rowerze czy joggingu – mamy opcje świetne na wycieczki rowerowe poza miasto oraz do porannego czy wieczornego biegania. Torebka zapinana na biodrach to funkcjonalny gadżet z licznymi zabezpieczeniami.

Jedną z największych zalet nerki turystycznej z logo naszej marki jest wysoka klasa materiałów, z których ją zrobiono. Mocny, solidny zamek błyskawiczny oraz odporna na uszkodzenia tkanina gwarantują bezpieczeństwo przechowywanym rzeczom. Zadbaliśmy o to, aby produkowane przez nas biodrowe saszetki były wytrzymałe i wodoodporne. Nawet przy gwałtownym załamaniu pogody ich zawartość pozostanie sucha.

Praktyczna nerka turystyczna

Przygotowaliśmy szereg ciekawych rozwiązań dla klientów, których interesują nerki turystyczne. W zależności od indywidualnych preferencji kupujący może zdecydować się na płaski wariant, łatwy do ukrycia pod ubraniem albo bardziej pękatą wersję, włącznie z nerkami podzielonymi na przegródki.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu sklepu. Zapewniamy, że nerki turystyczne dostępne na naszej stronie spełnią nawet najbardziej kompleksowe oczekiwania.