Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Dostawa i zwroty

Dostawa:

Dostawa w naszym sklepie jest darmowa przy zamówieniu powyżej 100zł. Koszt przesyłki poniżej kwoty 100zł wynosi 14,99zł. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej i dokładamy wszelkich starań aby dotarły do klienta maksymalnie do dwóch dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Możliwy jest też odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym bez dodatkowych opłat po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Płatność online przez system płatności elektronicznych (PayU) ma wpływ na czas realizacji zamówienia – takie płatności są księgowane w naszym systemie tego samego dnia.

W przypadku kiedy zamówienie będzie zawierało produkty, których nie posiadamy aktualnie w magazynie centralnym, a posiadamy je na stanie sklepów stacjonarnych, to możemy je zrealizować przez wysyłkę w kilku oddzielnych paczkach w celu przyśpieszenia dostawy.

 

Zwroty:

W razie zwrotu lub chęci wymiany towaru, prosimy kierować przesyłki na adres:

Bergson Polska sp. z o.o. – ZWROTY

ul. Paprotna 3a

51-114 Wrocław

 

Przesyłki zwrotne muszą być adekwatnie zapakowane, posiadać nie zerwane metki oraz nienaruszone oryginalne opakowanie.

Nie dopuszcza się oklejania bezpośrednio pudełka od butów. Pudełka są częścią produktu, dlatego jego zniszczenie wyklucza zwrot pieniędzy.

Prosimy o załączenie formularza zwrotu, dostępnego poniżej, oraz oryginału paragonu (lub jego kopii jeśli zwracamy tylko jedną rzecz a na paragonie było ich więcej).

Przesłanie uszkodzonego towaru będzie skutkowało odesłaniem go do nadawcy.

Formularz zwrotu