Spodnie turystyczne damskie

Filter

Spodnie turystyczne damskie

Damskie spodnie turystyczne to niezbędna odzież na wszelkiego rodzaju wycieczki i podróże, gdy zależy nam na komfortowej mobilności.

Czytaj więcej

Spodnie turystyczne damskie – idealne na hiking, trekking i outdoor 

Sprawdzą się zarówno podczas pieszych wędrówek po szlakach, jak i w trakcie aktywnego zwiedzania miasta. Jako marka odzieży sportowej oferujemy wysokiej klasy spodnie turystyczne damskie dla kobiet, które preferują dynamiczny, aktywny tryb życia. Spodnie wykonaliśmy z wytrzymałych materiałów oraz solidnych elementów, takich jak zamki, guziki oraz zaczepy. Przekłada się to na ich wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego zastosowaliśmy specjalne materiały w spodniach turystycznych damskich, które mają właściwości termoregulacyjne. Gwarantują efektywne odprowadzanie ciepła i wilgoci generowanych podczas wysiłku fizycznego. Ze względu na fakt, że spodnie szybko schną, sprawdzą się podczas różnych warunków pogodowych.  

Szeroki wybór spodni turystycznych dla kobiet 

Do wyboru pozostają spodnie turystyczne damskie z paskiem parcianym w zestawie. Umożliwia on lepsze dopasowanie spodni do obwodu w pasie. Profilowane nogawki w połączeniu z rozciągliwym materiałem zapewniają dobre dopasowanie spodni do ciała, bez krępowania ruchów. Spodnie są dostępne w neutralnej, eleganckiej kolorystyce: odcieniach grafitu, zieleni i szarości. Każda para spodni dysponuje kieszeniami zapinanymi na zamki błyskawiczne, dlatego ich zawartość pozostaje bezpieczna. Zamki posiadają wydłużone uchwyty, co ułatwia to ich obsługę.